Chór Gregorian w Tauron Arenie Kraków

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 27 stycznia 2022, 19:00

Koncert przełożony na 27 stycznia 2022!

„Setki koncertów, mnóstwo ponadczasowych hitów i 20 lat na scenie! Uwielbiany przez publiczność chór Gregorian zaprasza na wielką jubileuszową trasę koncertową już na początku 2020 roku.

Usłyszymy najbardziej znane utwory muzyki pop i rock poddane wyjątkowym interpretacjom i charakterystycznej gregoriańskiej mieszance średniowiecznego brzmienia. W bogatym repertuarze grupy znajdują się m.in. utwory: So Sad (Gregorian), Nothing Else Matters (Metallica), Moment of Peace (Gregorian), Join Me (HIM), Voyage Voyage (Desireless), Sadeness (Enigma), Angels (Robbie Williams), Forever Young (Alphaville), Let Down (Radiohead), Fix You (Coldplay) i wiele innych. Wraz z grupą na scenie wystąpi gościnnie znakomita wokalistka, młodsza siostra Sary Brightman – Amelia Brightman.

Trasa została przygotowana z wielkim rozmachem, a program artystyczny utrzymany jest w nadzwyczajnej gregoriańskiej atmosferze. Nie zabraknie zapierającej dech w piersi choreografii, spektakularnych efektów scenicznych z użyciem ognia, świateł i pirotechniki”.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.