Kino Latino w KFK

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Krakowskie Forum Kultury we współpracy z Centrum Kultury Latynoamerykańskiej zaprasza wszystkie osoby władające językiem hiszpańskim lub pragnące doszlifować swoje umiejętności na darmowe projekcje kina latynoamerykańskiego po hiszpańsku, z hiszpańskimi napisami.

6 czerwca 2022 roku
poniedziałek, 18.00
El Libro de Lila
Kolumbia, 2017
Reżyseria: Marcela Rincón González

Lila jest postacią z książki, która nagle wychodzi ze swojego papierowego świata i zostaje uwięziona w innym, rzeczywistym świecie. Tak zaczyna się wielka przygoda, podczas której Lila zrozumie, że tylko Ramón, chłopiec, który poznał ją przez lekturę książki, może ją uratować. Ale nie będzie to łatwe zadanie – Ramón nie jest już taki sam jak dawniej. Dorósł i nie tylko przestał czytać, ale przestał też wierzyć w fantazję. Wtedy Lila i jej nowa przyjaciółka Manuela będą musiały przekonać go do pomocy i wspólnie wyruszyć w ryzykowną podróż do El Olvido, mrocznego miejsca, w którym zagubiła się książka Lili. Podczas tej przygody w magicznych światach dzieci odkryją prawdziwą wartość przyjaźni i moc fantazji.

27 czerwca 2022 roku
poniedziałek, 18.00
El día de la cabra
Kolumbia, 2017
Reżyseria: Samir Oliveros

Po przypadkowym potrąceniu kozy ciężarówką ojca, dwoje nastolatków o kontrastujących osobowościach rozpoczyna przygodę, która doprowadzić ma ich do pojednania. Corn i Rita muszą znaleźć sposób na naprawę ciężarówki, zanim przybędą turyści, którzy zatrzymają się w rodzinnym hotelu. Podczas 24-godzinnej przygody w Port Paradise odwiedzą sklep mięsny, lombard, a nawet czarnoksiężnika…

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<