Zagubieni w teatrze

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wyobrażaliście sobie, jak wygląda teatr nocą, bez splendoru rozświetlonego westybulu i grających na scenie aktorów? Jeżeli macie mocne nerwy i poczucie humoru, koniecznie wybierzcie się w te wakacje na nocne zwiedzanie Teatru im. Juliusza Słowackiego! Posłuchamy fascynujących opowieści związanych z gmachem przy placu Świętego Ducha, zobaczymy tajemnicze pomieszczenia do których widz na co dzień nie ma dostępu i spotkamy zjawy z dawnych czasów. Będzie trochę śmiesznie, a trochę strasznie. „Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie” – lojalnie ostrzegają organizatorzy.

„Kraków Narodowej Sztuce. I już robi się strasznie. Ja się boję tam wchodzić z moim nic nie znaczącym płomykiem.  Nie pomoże zamykanie oczu po dziecięcemu. Wyłażą ze ścian bracia  w marzeniach. I patrzą z tych płyt nagrobnych. I puszą się, bo oni na olejno, a ja spocona”.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na specyfikę i charakter zwiedzania, wydarzenie nie jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<