Podczas święta Bożego Ciała w Wieliczce mieszkańcy i przybyli goście wędrują ulicami miasta w uroczystych procesjach, a wieczorem spotykają się na Solnym Uwielbieniu, czyli wyjątkowym koncercie połączonym z modlitwą oraz adoracją Najświętszego Sakramentu w Ogrodzie Franciszkańskim w Wieliczce.
Solne Uwielbienie to wydarzenie zainicjowane w 2014 roku, jako przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Podczas koncertu wystąpią soliści i zespół Solnego Uwielbienia, osoby na co dzień związane z wieloma zespołami muzyki chrześcijańskiej i środowiskiem gospel.*
* Źródło: materiały organizatora





