Dyskusyjny Klub Filmowy Rotunda. Każdy ma swoje lato. Spotkanie z Tomaszem Jurkiewiczem

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 19 maja 2026, 19:00
Co jakiś czas wracamy do filmów twórców, którzy debiutowali na naszym festiwalu. W 2007 roku Tomasz Jurkiewicz otrzymał na Etiuda&Anima nagrodę Złotego Dinozaura za film dokumentalny Radioakcja.
 
Z ogromną dumą i jeszcze większą przyjemnością prezentujemy jego debiut fabularny:
Każdy ma swoje lato
reż. Tomasz Jurkiewicz
Polska, 2020, 77 min, film fabularny
 
Występują: Sandra Drzymalska, Nicolas Przygoda, Anita Poddębniak, Maciej Grzybowski
 
O filmie:
Zbuntowana Agata przyjeżdża do małego miasteczka do swojej wakacyjnej pracy. Tam spotyka miejscowego chłopaka, Mirka — i ich drogi zaczynają się splatać.
 
19.05.2026 (wtorek), godz. 19.00
aula Akademii Sztuk Pięknych, Plac Matejki 13 w Krakowie

Po seansie zapraszamy na spotkanie z reżyserem Tomaszem Jurkiewiczem oraz Agnieszką Zając, odpowiedzialną za lokacje podczas produkcji
 
Zapraszają:
Dyskusyjny Klub Filmowy Rotunda, Fundacja Etiuda&Anima oraz Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie.
 
(materiały organizatora)

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<