Spotkanie z podróżniczką Agnieszką Wasztyl, która podczas niezwykłej wyprawy przez Boliwię przemierzyła z przyjaciółmi różnorodne krajobrazy – od tropikalnych lasów, przez największe solnisko świata, aż po wysokie Andy. W trakcie podróży odwiedziła kolonialne miasta, podziwiała flamingi, gejzery na niemal 5 tys. m n.p.m. oraz słynny Salar de Uyuni. Mimo astmy spędziła ponad 10 dni na dużych wysokościach i podjęła wyzwania, takie jak zjazd legendarną Drogą Śmierci czy trekking szlakiem Inków. Spotkanie z Agnieszką Wasztyl to opowieść o niezwykłych miejscach, kulturze i przygodzie poza utartym szlakiem.





