W tym miesiącu w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay w ramach cyklu Jazzowy Solvay Monika Borzym i Krzysztof Dys zagrają piękne, stare, polskie piosenki.
Podczas koncertu usłyszymy utwory zarówno ze starszych płyt artystki, jak i kompozycje Jerzego Wasowskiego z jej najnowszej płyty Z Wasowskim do łóżka.
Monika Borzym to jedna z najbardziej charakterystycznych i cenionych polskich wokalistek jazzowych – od lat zachwyca publiczność na całym świecie swoją emocjonalną interpretacją, inteligentną wrażliwością muzyczną oraz rozpoznawalną, ciemną i ciepłą barwą głosu. Artystka o światowym formacie, obdarzona niezwykle szerokim spektrum możliwości twórczych, z powodzeniem łączy działalność muzyczną z pracą psycholożki, seksuolożki i dziennikarki radiowej. Artystka czaruje nie tylko głosem, ale również przepięknie i zabawnie opowiada o emocjach, relacjach, przyjemnościach i ciele.
Bilety na koncert możliwe do kupienia w serwisie biletyna.pl oraz w sekretariacie CSW Solvay w godzinach otwarcia: od poniedziałku do piątku 10.00-16.00.
Fot. archiwum artystki





