Spółdzielnia Muzyczna: Koncerty na miejscu

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 23 kwietnia 2026, 19:00

W ramach cyklu Koncerty na miejscu Spółdzielnia Muzyczna Contemporary Ensemble zaprasza na spotkanie pełne dźwięków w siedzibie zespołu przy ul. Kopernika 19 (wejście nr 4).

Na scenie wystąpi trio Spółdzielni:
Barbara Mglej
Paulina Woś
Jakub Gucik

W programie:
Jakub Gucik Koncert na wiolonczelę i elektronikę
Kaija Saariaho Cloud Trio

Viacheslav Kyrylov Close to Zero Internisty

Utwory zanurzone w estetyce delikatnych napięć, mikrodźwięków i sonorystycznych faktur, gdzie brzmienie jest równie ważne, jak to, co ledwo uchwytne. Koncert na wiolonczelę i elektronikę rozwija ideę traktowania instrumentu jak syntezatora – z użyciem looperów, filtrów i modulacji sterowanych m.in. dynamiką gry – dzięki czemu każdorazowo powstaje unikalna, częściowo improwizowana warstwa brzmieniowa.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<