Noworoczny koncert charytatywny – recital Metusza Dubiela

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 15 stycznia 2026, 19:00

Fundacja Poland Business Run wspólnie z Akademią Muzyczną im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na Noworoczny koncert charytatywny, który odbędzie się 15 stycznia 2026 r. o godz. 19.00 w Auli Florianka w Krakowie.

W programie usłyszymy utwory Fryderyka Chopina w wykonaniu Mateusza Dubiela – uczestnika XIX Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego oraz laureata nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2025 w kategorii Odkrycie roku.

Środki z biletów i partnerstw zostaną przeznaczone na cele Fundacji Poland Business Run, wspierającej osoby po amputacji i mastektomii.

Więcej informacji: TU

(materiały organizatora)

Udostępnij

Więcej

  • 199,99 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<