Studio & Chill 2024

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 1 lipca 2024 - piątek, 6 września 2024

Już niebawem rusza kolejna edycja Studio & Chill! Letni ogródek przed Klubem Studio stanie się miejscem spotkań, gdzie na świeżym powietrzu będzie można cieszyć się wyjątkową atmosferą, muzyką na żywo, kulinarnymi specjałami od Bistro Studio oraz piwem od rzemieślniczego Browaru Górniczo-Hutniczego.

Studio & Chill to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz miejskich atrakcji. Tegoroczna edycja przyniesie wiele niespodzianek i wyjątkowych gości. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, rodzinny wieczór, czy po prostu chcesz odprężyć się po ciężkim dniu, letni ogródek na Miasteczku Studenckim AGH jest idealnym wyborem.

W programie:

- każdy piątek - muzyczny wieczór w ramach Coverowego Piątku,

- każda sobota – koncert autorski – na scenie wystąpią między innymi:

  • 20.07 Krakbrones: wenezuelsko-polski rockowy zespół, który zachwyci publiczność mocnymi, rockowymi riffami, przeplatającymi się z funkiem, reggae czy punkiem;
  • 11.08 BlueSource: zespół, który rozkołysze publiczność amerykańskim rytmem na 2 i 4, i przypomnieć, co grano w klubach kiedy po ulicach Chicago jeździły Cadillac’ki;
  • 24.08 Brzeg: krakowsko-katowicki zespół łączący brytyjskie myślenie o muzyce progresywno-rockowej, różne style muzyczne i polskie teksty.

Więcej koncertowych ogłoszeń już wkrótce!

A dodatkowo 27 lipca oraz 10 sierpnia zapraszamy na projekcje pod chmurką, czyli kino plenerowe! W tym roku ponownie publiczność pochilluje w rytm musicalów!

Zapraszamy serdecznie do wspólnego spędzania letnich wieczorów w niepowtarzalnej atmosferze Studio & Chill. Śledźcie media społecznościowe Klubu Studio, aby być na bieżąco z programem i nie przegapić żadnej atrakcji. Do zobaczenia!

 

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<