Maja Rembak i Paweł Górniak w Galerii KSA

Wystawy czasowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 26 czerwca 2024, 18:00 - środa, 10 lipca 2024

Rodzinne, krajobrazowe czy portretowe – niezależnie od rodzaju, fotografie zaskakują, dostarczają wielu emocji i przywołują wspomnienia. O tym, że można je też niemal poczuć czy usłyszeć przekonają się odwiedzający Galerię KSA. 26 czerwca odbędzie się tu wernisaż dwóch nowych wystaw fotograficznych. Wstęp jest bezpłatny. Ekspozycje będą dostępne do 10 lipca.

W Galerii Krakowskich Szkół Artystycznych, działającej w Galerii Bronowice, wkrótce otwarte zostaną dwie nowe wystawy. Tym razem, w uruchomionej w ubiegłym roku przestrzeni, dedykowanej spotkaniom twórców z miłośnikami szeroko rozumianej sztuki, zaprezentowane zostaną premierowe sesje dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii. Autorami prac są Maja Rembak i Paweł Górniak.

Maja Rembak zabierze widzów w podróż, przywołującą z odmętów pamięci wspomnienia, zapachy czy dźwięki. „Zapach Jaśminu” to uchwycona w kadrach interpretacja klimatu wybranych utworów muzycznych, która ma pobudzać zmysły. Autor drugiej wystawy – Paweł Górniak - nie mówi o niej wiele. Pole do interpretacji pozostawia odwiedzającym, którym na ten moment musi wystarczyć intrygujący plakat. Co zobaczymy na wystawie „Blanks” oraz czym są tytułowe „puste miejsca”? Rozwiązanie zagadki nastąpi już w najbliższą środę.

Wernisaże odbędą się 26 czerwca w Galerii KSA. O godz. 18,00 będzie miało miejsce oficjalne otwarcie wystawy prac Mai Rembak, a o godz. 20,00 Pawła Górniaka. Uwaga! Lokal Krakowskich Szkół Artystycznych znajduje się teraz naprzeciwko czytelni Galerii Bronowice, na poziomie +1.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<