Twórcze Story. Kreatywne lato z lokalnymi rzemieślnikami

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 30 czerwca 2024, 12:00

Spędź z lato pełne inspiracji i twórczych odkryć w Kraków Story! Przez całe wakacje, od czerwca do sierpnia, będziemy spotykać się z lokalnymi rzemieślnikami i twórcami, którzy podzielą się swoimi umiejętnościami i pasją. Zajęcia, które odbędą się w Pawilonie Wyspiańskiego, są przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Biżuteria z natury: Tworzenie kwiatowej biżuterii z Anną Horodyską (Florealli)
30.06, godz. 12.00
(około 90 min.), bilety: 95 zł do nabycia w Kraków Story i punktach InfoKraków
Kontakt: kontakt@krakowstory.pl, +48 501 238 632

Odkryj w sobie artystę, tworząc biżuterię, która odzwierciedli twój indywidualny styl i piękno natury!

Tym razem będziemy tworzyć biżuterię z kwiatami zatopionymi w żywicy światłoutwardzalnej! To doskonała okazja, aby zdobyć nową umiejętność, rozwinąć swoją kreatywność i stworzyć unikatowe, osobiste dzieło sztuki. Każdy uczestnik podczas spotkania zrobi swój własny pierścionek, kolczyki lub bransoletkę. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma piękną ozdobę lub wyjątkowy prezent! Spotkanie przeznaczone dla osób dorosłych.

Harmonogram spotkań:
06.07 || Malowana ceramika: Zdobienie naczyń z Anną Bogdanowicz i Zuzanną Surmą (Bosu Ceramika) – dla dorosłych
20.07 || Drewniany stworek: Tworzenie figurek z Klaudią Binek – dla dzieci
03.08 || Daj plamę! Nauka łączenia kolorów przy użyciu atramentów z Matyldą Daktyl – dla dzieci
24.08 || Wyspiański dla najmłodszych: Warsztaty plastyczne z Agnieszką Mazur (Historyczka sztuki i Storytellerka) – dla dzieci

Dokładne informacje o spotkaniach z lokalnymi rzemieślnikami i twórcami będą pojawiać się około dwa tygodnie przed datą wydarzenia. Wydarzenie płatne.

Na Twórcze Story zapraszamy do Kraków Story w Pawilonie Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 2, od czerwca do sierpnia!

Na wszystkie wydarzenia do Kraków Story zaprasza Prezydent Miasta Krakowa Aleksander Miszalski, Miasto Kraków i Kraków5020.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<