Gorąca rewia burleski

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 27 czerwca 2024, 19:00

Teatr Burleski by Veren De Heddge zaprasza na energetyczne show Gorąca Rewia Burleski - Summer Edition.

Duma i spokój 
Teatr Burleski Dames Du Soir by Veren De Heddge
to jedyna taka rewia w Polsce. Każdego miesiąca artyści przygotowują nowy program, a czerwcowa odsłona show jest edycją specjalną z okazji szczególnego czasu - Miesiąca Dumy. Event będzie miał miejsce w przestrzeni, która jest nowym wielowymiarowym lokalem LGBTQIA+ na krakowskiej mapie.
„Miłość, wdzięczność i poczucie wspólnoty powinny towarzyszyć nam nie tylko w czerwcu, ale przez cały rok. Podczas tego wieczoru przeniesiemy zaś Gości w krainę wakacyjnego błogiego spokoju, gwarantując uśmiech i niezapomniane wrażenia" – mówi założycielka Teatru Burleski Veren De Heddge.

Rozśpiewane akrobacje
Swoje show zaprezentuje Veren De Heddge, performerka znana w Polsce z kunsztu pracy. Jej show doceniła już publiczność w różnych zakątkach świata. Jako pierwsza performerka z Polski, wystąpiła na scenie w RPA i USA. Na scenie zaprezentowane będą niezwykłe akrobacje, które według organizatorów przysporzą publiczności najciekawszych wspomnień z wakacji. Obowiązkowymi wymiarami występu są śpiew i zmysłowy taniec.

Goście przy stole i na scenie
Tajemniczy goście to również specjalność Teatru BurleskiGoście. Według zapowiedzi teamu Veren De Heddge „scenę rozpalą Harpy Queen, reprezentująca świat dragu oraz Chloé Angélique – czarująca performerka burleski". Konferansjerka pomoże widzom zrozumieć plot twisty i wyciągnie kilka zaskakujących kart z rękawa.
Wszystko jednak zacznie się od kolacji dla gości — w końcu są wakacje, a co jak nie dobre jedzenie wprawia w radosny, przyjazny nastrój? Kolacja to także świetna okazja do zawarcia nowych, ekscytujących znajomości.
Najkrócej rzecz ujmując: o 19.00 kolacja, a o 19.00 start show. O której finał? Tego nie wie nawet czarodziejka burleskowej sceny Veren De Heddge. I chyba nie chce wiedzieć!

*Wszelkie informacje o show i kolacji pochodzą od organizatorów. Śródtytuły i ciekawość, to już nasz wkład

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<