Czytamy i oglądamy w Agrafce: Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 23 czerwca 2024, 11:00

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl pokazów filmowych dla młodych widzów połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię.

W programie:
 
Dzień Przytulania
Czytamy: Proszę mnie przytulić | Przemysław Wechterowiecz, Emilia Dziubak
Oglądamy: PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU | Przytul mnie. Poszukiwacze miodu, reż. Anna Błaszczyk, Polska/Chiny 2022, 70’

Mały Miś marzy o urodzinowym miodowym torcie. Niestety, Tatuś Miś nie może spełnić życzenia – wszystkie ule w lesie są już puste! Trzeba wyruszyć do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta.

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki z zapasami złotego przysmaku. Nic nie uchowało się także w owadzich kryjówkach. Po podsłuchaniu rozmowy pszczół Mały Miś wie, że mnóstwo miodu znajdzie w tajemniczej Złotej Krainie, która na skraju lasu. Choć jego tata najchętniej zostałby w norze i uciął sobie drzemkę, niedźwiadek przekonuje go do wspólnego ruszenia ku przygodzie. To ma być jego pierwsza w życiu dłuższa wycieczka, dzięki której udowodni, że jest samodzielny i odważny! Animacja powstała na podstawie książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

Kategoria wiekowa 4+

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<