Potańcówka z Radiem Pogoda

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 28 czerwca 2024, 18:00-21:00

Zbliża się inaugurująca Koncerty Promenadowe potańcówka z Krakowskim Forum Kultury i Radiem Pogoda! Szykuje się niepowtarzalne rozpoczęcie lata! Już 28 czerwca do Altany na Plantach zawita Radio Pogoda, patron medialny wakacyjnego cyklu koncertów KFK, wraz z Joanną Kruk i Zygmuntem Chajzerem. Duet ten jest dobrze znany słuchaczom audycji „Pogodny Poranek Radia Pogoda”. W towarzystwie prowadzących, którzy codziennie od lat poprawiają nastrój tysiącom słuchaczy, na pewno nie będziemy się nudzić. Ponadto Krakowska Szkoła Tańca poprowadzi króciutkie warsztaty discofoxa i pomoże zastosować zdobyte umiejętności w praktyce.

W wypadku złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.), wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) – liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<