Górskie szlaki. 101 zaskakujących miejsc w polskich górach. Spotkanie z Tomkiem Habdasem

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 18 czerwca 2024, 18:00
Księgarnia Bonobo zaprasza na spotkanie z autorem książki Górskie szlaki. 101 zaskakujących miejsc w polskich górachTomkiem Habdasem.

Górskie szlaki pomogą w przygotowaniach do zdobycia Korony Gór Polski, a jej zdobywców zaskoczą ciekawostkami znanymi jedynie wytrawnym amatorom górskich wędrówek. To przede wszystkim kompendium przemyślanych tras oraz subiektywny wybór kultowych i mniej znanych atrakcji. Od Gór Izerskich, przez Beskidy, Gorce, Tatry, aż po Bieszczady – z tym przewodnikiem polskie góry nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Tomasz Habdas to góral z Beskidów, od zawsze zakochany w swojej małej ojczyźnie. Pasję do gór przekazuje innym poprzez książki, przewodniki, autorski blog W szczytowej formie, prelekcje podróżnicze, a przede wszystkim w trakcie wycieczek, podczas których pełni funkcję przewodnika beskidzkiego, ale też lidera wyjazdów zagranicznych. Jak sam mówi, w górach jest najlepszą wersją siebie, dlatego niezależnie od tego, czy aktualnie przebywa w Beskidach, Tatrach, na Kilimandżaro czy też w Himalajach, uśmiech nie schodzi mu z twarzy.
 

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<