Zabłocki Osobiście: Polska Superstar

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 28 czerwca 2024, 19:00

Laureat nagrody publiczności na 61. Festiwalu Piosenki w Opolu po raz pierwszy od premiery wiralowej piosenki Ławeczka zaprezentuje swój pełny program sceniczny i to właśnie na scenie Piwnicy pod Baranami, gdzie debiutował wiele lat temu jako poeta, a ostatnio także jako wykonawca własnych piosenek.  

Michał Zabłocki to autor tekstów takich piosenek, jak Cichosza, Naprawdę nie dzieje się nic, Bracka, Maszynka do świerkania czy Górą ty, górą ja. W 2023 roku rozpoczął nowy projekt pod nazwą Zabłocki Osobiście, w ramach którego prezentuje na scenie własne utwory. Polska Superstar to nowy program zrealizowany wspólnie z multiinstrumentalistą i aranżerem Andriejem Vedomyrem Volynko. Usłyszycie w nim 13 premierowych piosenek opisujących z przymrużeniem oka wiele tematów zaskakująco bliskich wszystkim obywatelom naszego pięknego, dumnego i przerażająco niepowtarzalnego kraju.  

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<