Czytamy i Oglądamy w Agrafce: Leonardo Odkrywca. Spotkanie z Barbarą Gawryluk

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 16 czerwca 2024, 11:00

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl pokazów filmowych dla młodych widzów połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Czytamy: Kraków. Przewodnik dla dużych i małych | Barbara Gawryluk, Łucja Malec-Kornajew
Oglądamy: LEONARDO ODKRYWCA | The Inventor, reż. Jim Capobianco, Pierre-Luc Granjon, Francja, USA, Irlandia, Luksemburg 2023, 100’ | Pokaz przedpremierowy
Pokazowi towarzyszyć będzie spotkanie z autorką Barbarą Gawryluk.

Wyrusz w porywającą podróż z być może największym geniuszem wszechczasów, w tej humorystycznej opowieści dla całej rodziny, inspirowanej życiem i twórczością Leonardo da Vinci. Leonardo da Vinci nie potrafił zaspokoić swojej ogromnej ciekawości i był przy tym uparty. Opuszcza Włochy, aby zamieszkać na francuskim dworze, gdzie może swobodnie eksperymentować wymyślając maszyny latające, niesamowite pojazdy oraz badając ludzkie ciało. To właśnie we Francji, wspólnie z żądną przygód i zuchwałą księżniczką Marguerite, Leonardo znajdzie odpowiedź na najważniejsze pytanie: „Jaki jest sens tego wszystkiego”?

Kategoria wiekowa 6+

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<