Kotek Włodek i kwiat dzikiej róży. Premierowe spotkanie z Iwoną Gierłach

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 23 czerwca 2024, 10:00
Już wkrótce! Kotek Włodek w Cafe Nowa Księgarnia będzie pił babyccino!!!!, a Iwona Gierłach autorka opowieści ukochanej przez nowohuckie (i nie tylko) dzieci opowie o nowych przygodach tego wyjątkowego kota.
 
Zapraszamy wszystkich fanów na spotkanie, które odbędzie się 23 czerwca o godz. 10.00.
 
 
*** KILA SŁÓW O 3 CZĘŚCI przygód Kotka Włodka ***
 
Dzieje Nowej Huty to pełna ciepła i humoru opowieść o małej Helence i jej kocim przyjacielu, Włodku, którzy przybywają do nowo powstającej dzielnicy Krakowa. Włodek, dzielny i mądry kot, szybko staje się nieocenionym pomocnikiem, a jego bohaterska postawa imponuje budowniczym Nowej Huty. Ta wzruszająca historia łączy elementy historyczne z opowieścią o uniwersalnych wartościach takich jak przyjaźń, współpraca, wytrwałość i empatia. Pokazuje, jak ważne są siła wspólnoty i jedność mieszkańców.
Kotek Włodek i kwiat dzikiej róży to inspirująca lektura zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, w której przygodom głównego bohatera towarzyszy przesłanie o odrodzeniu i nadziei symbolizowanych przez kwitnący krzak róży w sercu Nowej Huty.

 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<