The People's Show Choir plenerowo w Krakowie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Chór na niemal 100 głosów w krakowskich plenerowych sceneriach? Ta niepowtarzalna atrakcja czeka na nas już wkrótce! The People’s Show Choirs, jedna z największych sieci chórów amatorskich w Wielkiej Brytanii, zaprasza na majowe koncerty:
 
28 maja (wtorek), godz. 17.00 - płyta Małego Rynku
29 maja (środa), godz. 18.30 - przed budynkiem Nowohuckiego Centrum Kultury
30 maja (czwartek), godz. 18.00 - plac przed Starą Synagogą
 
Na tych niecodziennych dla chóru scenach usłyszymy m.in. utwory Madonny i Eltona Johna, największe hity z „Krainy Lodu” czy „Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia”, jak i piosenki musicalowe, na czele z „When I grow up” z musicalowej wersji filmu „Matylda”. Koncerty są bezpłatne i niebiletowane. Muzycznie zacznijmy długi weekend!
 
The People’s Show Choirs działa pod zwierzchnictwem The People’s Orchestra Charity, założonej w 2012 roku przez Sarah Marshall organizacji non-profit, łączącej muzyczną pasję z działalnością charytatywną. Ich misją jest tworzenie trwałej społeczności, która czerpie radość z muzyki i dzieli się nią ze swoimi odbiorcami, często pomagając w walce z izolacją społeczną i wykluczeniem. Chór łączy aż 625 mieszkańców Wielkiej Brytanii, a przyświeca im idea inkluzywności — znajdziemy tu członków o różnym wykształceniu, ścieżce zawodowej, statusie społecznym, a także osoby z niepełnosprawnościami.Pod przewodnictwem Uli Weber i kadry specjalistów The People’s Show Choirs z sukcesem koncertują w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami, a ich praca doceniona została m.in. poprzez przyznanie Queen's Award for Voluntary Service, prestiżowej nagrody za wyjątkowe zasługi dla wspólnoty, odpowiednika Orderu Imperium Brytyjskiego dla organizacji non-profit.
 
Program koncertów
 
- „This Is Me” z filmu „Król rozrywki”
- „I’m Still Standing” Eltona Johna
- „When I Grow Up” z filmu „Matylda: Musical”
- „Feeling Good” Anthony'ego Newleya i Lesliego Bricusse'a
- „Mary Poppins Medley” z musicalu „Mary Poppins”
- „Walking in The Air” z filmu „Bałwanek”
- „Firework” Katy Perry
- „Let It Go” z filmu „Kraina Lodu”
- „Rule The World” zespołu Take That
- „Touch the Sky” z filmu „Merida Waleczna”
- „From Now On” z filmu „Król rozrywki”
- „May It Be” z filmu „Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia”
- „Like A Prayer” Madonny

Udostępnij

Więcej

  • wstęp wolny
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<