Tattoofest 2024

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • sobota, 15 czerwca 2024, 10:30 - niedziela, 16 czerwca 2024

17. edycja Tattoofest odbędzie się jak zawsze w Krakowie, już w 2024 roku. Festiwal jest organizowany od 2006 roku. Kiedyś gościł 16 artystów, a obecnie przyciąga setki artystek i artystów, i tysiące miłośniczek i miłośników tatuażu z całego kraju oraz zagranicy. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 15-16 czerwca w hali Expo na ulicy Galicyjskiej 9.

TATTOOFEST to nie tylko możliwość zrobienia sobie unikatowego tatuażu, ale również szansa na spotkanie z najlepszymi artystkami i artystami, którzy będą prezentować swoje dotychczasowe dokonania oraz dzielić się swoją pasją i doświadczeniem. W tym roku na festiwalu gośćmi będą m.in. mistrzowie z Tajwanu, artyści z Kanady, a także przedstawiciele niemalże każdego kraju w Europy i czołowi artyści i artystki z Polski. Wydarzenie jest adresowane zarówno do osób, które są już zapalonymi miłośnikami tatuażu, jak i tych, którzy chcą dopiero poznać sztukę i kulturę tatuażu. TATTOOFEST 2024 to doskonała okazja, aby spotkać się i porozmawiać z ludźmi, którzy podzielają tę samą pasję. W programie festiwalu znajduje się wiele dodatkowych atrakcji.

Na wszystkich odwiedzających festiwal, czekać będą jak zawsze specjalnie wydzielone strefy: PIERCING — Przekłujże się!, Strefa DESIGN&FASHION, ART, GAMING, WORKSHOP oraz duża strefa outdoorowa z GRAFFITI, food truckami i przestrzenią dla dzieciaków.

Po raz trzeci TATTOOFEST również zaprosi do Strefy Dialogu – POSŁUCHAJŻE na spotkania z niezwykłymi ludźmi ze świata tatuażu, ale i nie tylko. Wśród zaproszonych gości pojawią się między innymi autorka kryminałów i scenariuszy Katarzyna Puzyńska, Dawid Karpiuk autor, a także wokalista i gitarzysta Dziwnej Wiosny, okrzykniętej poprockowy debiutem roku, Filip Wolański były zawodnik federacji KSW, aktualnie główny trener grupy zawodniczej Grappling Kraków, a także aktualny mistrz KSW Featherweight Robert Ruchała oraz youtuber, twórca kanału "Z dupy" Maciej Dąbrowski, znany także jako Człowiek Warga. 

Wstęp na TATTOOFEST 2024 jest płatny, a dostępne są różne formy biletów, w zależności od preferencji i potrzeb uczestników. Więcej informacji na temat imprezy oraz sprzedaży biletów można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu http://convention.tattoofest.pl/. TATTOOFEST to wyjątkowa okazja, aby odkryć różnorodność sztuki ozdabiania ciała i spotkać się z najlepszymi artystami w Polsce i na świecie. Impreza co roku przyciąga tłumy i staje się niezapomnianym doświadczeniem, nie tylko dla miłośników tatuażu.

Serdecznie zapraszamy!

--

PLANOWANE WYDARZENIA:

 • Konkursy na najlepszy tatuaż w 19 różnych kategoriach
 • Strefa dialogu — Posłuchajże
 • Strefa piercingu — Przekłujże się
 • Strefa ART
 • Strefa GRAFFITI
 • Strefa food truck
 • Strefa dla dzieciaków
 • Strefa DESIGN&FASHION
 • Strefa gier
 • Strefa WORKSHOP
 • Strefa lat 90’

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<