Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo

Wystawy czasowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 24 maja 2024 - poniedziałek, 30 września 2024

Uwielbiasz sztukę włoskiego renesansu, a akurat nie możesz wybrać się do słonecznej Italii? Dzięki multimedialnej wystawie, która na kilka miesięcy zagości w Krakowie na Wesołej, słynne freski Michała Anioła można podziwiać poza Watykanem – i to z bliska. Wykorzystująca najnowsze technologie, silnie oddziałująca na zmysły prezentacja z jednej strony przenosi widza do wnętrza Kaplicy Sykstyńskiej, a z drugiej pozwala dokładnie przyjrzeć się detalom zdobiących ją malowideł. Przybliża także historię zabytku, a także inne dzieła włoskiego mistrza i współczesnych mu artystów. Osoby do 15. roku życia mogą zwiedzać wystawę z dorosłym opiekunem.

Codziennie 10.00–21.00 (ostatnie wejście godz. 19.30).
Bilety: poniedziałek–piątek normalny 65 PLN, ulgowy 55 PLN, rodzinny 169 PLN (2 dorosłych i 2 dzieci (6<19 lat); sobota, niedziela, święta normalny 75 PLN, ulgowy 65 PLN, rodzinny 189 PLN (2 dorosłych i 2 dzieci (6<19 lat)

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<