Wielkowiejski Targ

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Każda pora roku jest dobra, żeby przyjść na plac w Szycach, kupić co potrzeba i pogadać o tym, co się uważa za ważna albo ciekawe.
Wielkowiejski Targ rozpisany jest na cały rok, bo każda pora roku jest sezonem na jakieś produkty, każde spotkanie okazją do zrobienia czegoś więcej, kiedy jesteśmy razem.
Listopadową odsłonę wydarzenia, która przybrała formę Kiermaszu Jesiennego, organizatorzy uzupełnili o akcję „Zamień lajka na uścisk dłoni”, prowadzoną wraz z Młodzieżową Rady Gminy Wielka Wieś. W programie znalazły się rozmowy i happening przygotowane przez uczniów i uczennice ze szkół gminy Wielka Wieś. Celem działania stało się mówienie o relacjach międzyludzkich opartych na życzliwości i serdeczności. W tych rozmowach zaplnowano także podjęcie tematu kampanii białej wstążki.
Jak zapewniają organizatorzy, „Na Targu zawsze można spotkać się i poplotkować z wystawcami, a na lokalnych straganach [posmakować i kupić doskonłe w smaku lokalne owoce i warzywa, przetwory, konfitury, octy…, oleje” i Bóg wie, co jeszcze. Nie może zabraknąć serów i produktów mlecznych, miodów i produktów pszczelich. Podobnie jak wyrobów piekarniczych, ciast i jurajskich win.
Kiermasz winni odwiedzać regularnie pasjonaci wyrobów rękodzielniczych. „Będą mogli Państwo przebierać w bogatej ofercie rzeczy i przedmiotów wykonanych na przykład z ceramiki, czy drewna. #kupuję lokalnie” - zachęcają organizatorzy.

V Sezon 2024

11, 25 maja
8, 22 czerwca
6, 20 lipca
3, 17 sierpnia
14, 28 września
12, 26 pażdziernika
16 listopada
14grudnia

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<