Cyrkowy Dzień Dziecka w Skawinie

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 1 czerwca 2024, 15:00

Istny cyrk: kolorowy, pełen atrakcji i niespodzianek, szykuje się w tym roku w amfiteatrze przy Pałacyku „Sokół”.
Tego dnia będzie można śmiało spoglądać w górę, bo artyści z Teatru Jednej Miny przybliżą cyrkowy świat szczudlarzy. Zaprezentują m.in. żonglerkę, bańki mydlane XXL, zachęcą do zadań sprawnościowych i przysporzą wielu okazji do uśmiechu.
Gry i zabawy, tańce animacyjne, specjalnie przygotowane na Dzień Dziecka występy wokalne, zamki dmuchane, trampoliny, zabawa w pianie, czyli tzw. Piana Party… Wiadomo. Ale to nadal nie wszystko!
Tęgie umysły spróbują sił przy zadaniach zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną, a kto jeszcze nie miał okazji dowiedzieć się jak wygląda praca policjanta – będzie mógł poznać tajniki tego zawodu przy stoisku Komendy Miejskiej Policji z Krakowa
Dla spragnionych i głodnych, nie tylko wrażeń, kawiarnia „TuczyTam” przygotuje ofertę gastronomiczną.
Dopełnieniem pełnego wrażeń dnia będzie pierwszy seans z cyklu kina letniego. Projekcja filmu animowanego „Gang zwierzaków” rozpocznie się o godz. 21.00.

Program:

15.00-19.00 atrakcje Cyrkowego Dnia Dziecka
21.00 kino plenerowe, „Gang zwierzaków”
W razie deszczu, wydarzenie zostanie odwołane.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<