10. Cracovia Półmaraton Królewski

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 20 października 2024, 10:00

Jubileuszowy 10. Cracovia Półmaraton Królewski odbędzie się 20 października 2024 r. Meta ponownie w TAURON Arenie Kraków! 5 czerwca, w samo południe, rozpoczną się zapisy do biegu. 

10 na 10
Tegoroczny, 10. Cracovia Półmaraton Królewski odbędzie się 20 października. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział 10 tysięcy biegaczy. Liczymy, że będziecie z nami i wspólnie ustanowimy nowy rekord frekwencji!

Meta ponownie w TAURON Arenie Kraków!
Start biegu o godz. 10:00, już tradycyjnie z ul. Stanisława Lema – przed TAURON Areną Kraków. A meta w blasku świateł na płycie głównej w przyciemnionej największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce!

Ci z Was, którzy debiut w krakowskim półmaratonie mają już za sobą wiedzą, że taki finisz, przy dopingu kibiców zgromadzonych w arenie, to nie lada gratka i zastrzyk endorfin. A do tego po drodze pokonuje się malowniczą trasę, prowadzącą przez wiele pięknych miejsc w Krakowie, zarówno tych zabytkowych, jak i ukazujących nowoczesną infrastrukturę europejskiej metropolii.

TAURON Arena Kraków kolejny raz będzie też bazą imprezy – tam zlokalizowane zostaną m.in. biuro zawodów, szatnie i depozyt.

Śledźcie stronę internetową biegu i media społecznościowe.

Królewska Triada Biegowa
Cracovia Półmaraton Królewski to największa pod względem frekwencji impreza z wydarzeń Królewskiej Triady Biegowej, którą tworzy wraz z Cracovia Maratonem i Biegiem Trzech Kopców.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<