Koncert Wiedeński – Vienna Opera Gala

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Cykl Koncertów Wiedeńskich – Vienna Opera Gala to połączenie radości, werwy i muzykalności solistów operowych oraz klasycznej, wiedeńskiej formy i kunsztu instrumentalistów. Usłyszymy najpiękniejsze arie z oper i operetek wiedeńskich oraz kanon instrumentalnej muzyki klasycznej wiedeńskich kompozytorów.

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną popisowe arie z najsłynniejszych oper i operetek: Księżniczka czardasza, Baron cygański, Wesoła wdówka, Zemsta nietoperza. Usłyszymy hity instrumentalnej muzyki klasycznej, takie jak m.in. walc Nad pięknym modrym Dunajem czy słynny Czardasz Montiego.

W koncercie wystąpią utalentowani soliści operowi występujący między innymi na scenach Teatru Wielkiego w Łodzi, Teatru Muzycznego w Gliwicach, Teatru Wielkiego Opery Narodowej i Opery Kameralnej w Warszawie: sopranistka i tenor, przy akompaniamencie fortepianu i skrzypiec.

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Agencja Artystyczna Copernicus, współpraca: Piotr Adam Nowak Production i Opera da Camera di Roma
  • 125/105/85 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<