Czy projektowanie uniwersalne się opłaca? Musicon – studium przypadku

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 24 kwietnia 2024, 18:00

Podczas spotkania dla branży projektowej dowiemy się, jak (i dlaczego) powstał Musicon. Jakie zmiany zostały wprowadzone w wyniku przeprowadzonych badań oraz jak przebiega proces wdrażania pomysłu do realizacji w placówkach edukacyjnych. Przedstawiony zostanie program badawczy M-Terapia oraz usłyszymy m.in. o tym, jak Musicon wspiera rozwój umiejętności matematycznych, programistycznych uczniów i podnosi kwalifikacje nauczycieli.

Prowadzenie: Jakub Kozik
Czas trwania: 2 godziny

Obowiązują wejściówki, do pobrania na KBF:bilety.

Jakub Kozik – od 2015 roku aktywnie uczestniczy w rozwoju projektu Musicon. Jego długotrwałe zaangażowanie w dziedzinie projektowania, pasja edukacyjna oraz głęboka miłość do muzyki znacząco przyczyniły się do sukcesu tego innowacyjnego urządzenia. Kozik został uhonorowany nagrodą IF Design Award oraz znalazł się na liście „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie” magazynu Brief, zdobywając także wiele innych prestiżowych wyróżnień. W latach 2006–2008 pracował w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego (IWP), gdzie projektował m.in. siatkę vintage (część ekspozycji „Wiecznie Młode. Polski vintage”), logotypy dla subbrandów IWP (Centrum Design, DesignLab i Edusign), oraz współtworzył system identyfikacji wizualnej dla samego instytutu. Od 2009 roku prowadzi własne studio projektowe Zakład Struktur Użytkowych w Warszawie specjalizujące się w projektowaniu produktów, grafice użytkowej, identyfikacji wizualnej i produkcji wideo. Regularnie współpracuje z instytucjami takimi jak Narodowy Instytut Audiowizualny (NInA), Instytut Sztuki PAN, Goethe-Institut i Teatrem Ochota.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<