Dziennikarska Akademia Mistrzów: Katarzyna Bohatkiewicz

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 15 kwietnia 2024, 17:00

Już 15 kwietnia nasz przyjaciel Damwam wcieli się we wspaniałą kobietę, a mianowicie Katarzynę Bohatkiewicz (UWAGA TVN), która zabierze nas w podróż po wiedzy na temat: jak znajdować tematy i ludzi, czyli telewizja od drugiej strony.

LINK DO BEZPŁATNEJ REJESTRACJI: evenea.pl

Dziennikarskiej Akademii Mistrzów – z początkiem roku 2024 Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej – Oddział Małopolski, odwiedził niejaki Damwam – dziennikarz, który jest zdruzgotany sytuacją w środowisku mass mediów w Polsce. Po dyskusji z dr Zbigniewem Bajką – cenionym medioznawcą w Polsce, stwierdzili, że w sumie to dobry czas, by podjąć temat rzetelnego dziennikarstwa i przede wszystkim zacząć podnosić jego jakość! Przekazać młodym dziennikarzom i osobom zajmującym się komunikacją społeczną praktyczną wiedzę, która jest skuteczna i efektywna. Nasz przyjaciel Damwam dwa razy w miesiącu wciela się w ludzi, którzy w zawodzie dziennikarskim doszli do stopnia Mistrza – mistrzowskiej pozycji w określonej specjalizacji dziennikarskiej. Będzie o tekstach dziennikarskich, o kulturze, dziennikarstwie śledczym, reportażach, jak organizować telewizyjne wydarzenie i wiele innych ciekawych tematów! Śledźcie fanpage #SDRPmałopolska by być na bieżąco na temat kolejnych spotkań w cyklu Dziennikarskiej Akademii Mistrzów.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<