Pracownia Urządzania Wnętrz

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 kwietnia 2024, 11:00

Doświadczeni zbieracze twierdzą, że dobry kolekcjoner musi mieć przede wszystkim uzbrojone oko. Musi widzieć i rozróżniać. A jak uzbroić oko? Okazuje się, że można się tego nauczyć. W ramach cyklu Pracownia Urządzania Wnętrz dowiemy się, jak skutecznie kolekcjonować i eksponować przedmioty vintage.  

Prowadzący, pasjonat i ekspert w dziedzinie używanych rzeczy, podzieli się swoimi patentami na to, jak szukać i znajdować prawdziwe perły, przedmioty z historią i duszą. Opowie o swoich najciekawszych odkryciach, zdradzi miejsca, w których warto poszukiwać skarbów oraz przybliży historię swoich najcenniejszych znalezisk. 

Jeśli chcecie wiedzieć, jak skutecznie poszukiwać unikatowych przedmiotów i wzbogacić swoje życie o piękne używane rzeczy, to swoją przygodę z dizajnem warto rozpocząć od znajomości kolekcjonerskiego know-how. Pasja kolekcjonerska, zwłaszcza na początku, potrzebuje przewodnika. Macie w swoich domach stare rzeczy i jesteście ciekawi ich wartości? Zabierzcie je ze sobą na spotkanie, podzielcie się ich historią, a prowadzący odpowie na wszystkie pytania związane z przedmiotem. 

Prowadzący: Łukasz Barucha — Naczelny Sklepikarz sklepu Szpeje, przedstawiciel pokolenia analogowo cyfrowego, rupieciarz vintage, zbieracz przedmiotów różnej maści, miłośnik korzystania z rzeczy z drugiej ręki.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<