My kobiety z ADHD – spotkanie autorskie

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:00
Wydawnictwo MANDO Inside i Galeria Bunkier Sztuki zapraszają na spotkanie z Olą Pflumio autorką książki My kobiety z ADHD i jej gościnią Zuzą Skrzyńską – socjolożką, przedsiębiorczynią, autorką książek o rodzicielstwie, również adehadówką. Dziewczyny porozmawiają w ramach nagrania na żywo odcinka @atypowepodcast! Będzie też czas na zadawanie pytań i wymianę doświadczeń.
Spotkanie towarzyszy premierze książki Wydawnictwa MANDO Inside My kobiety z ADHD Oli Pflumio.

OLA PFLUMIO – certyfikowana coachka. W autorskim podcaście „Atypowe” rozmawia z osobami, które w dorosłym życiu otrzymały diagnozę ADHD czy spektrum autyzmu. Odkąd sama wie, że jest adehadówką, pomaga innym dorosłym borykającym się z podobnymi trudnościami, wspierając ich w ramach coachingu ADHD. Prywatnie mieszkanka Londynu, miłośniczka dalekich podróży oraz zapalona biegaczka zmieniająca hobby jak rękawiczki.

ZUZA SKRZYŃSKA – socjolożka, marketerka, szkoleniowiec. Założycielka „Kobiecej Koooperatywy Biznesowej” i projektu „Kreweta Biznesu”, w której pomaga rozwijać kobiece przedsięwzięcia. Autorka książek o rodzicielstwie i trudnych emocjach z nim związanych. Mama dwójki dzieci, na co dzień mieszka w Krakowie. Sama ma ADHD i publicznie o tym mówi, oswajając ten temat w mediach.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<