Spowiedź podrywacza

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 21 kwietnia 2024, 18:00
Spowiedź podrywacza to muzyczna opowieść młodego mężczyzny szukającego miłości swojego życia – historia przewrotna, pełna anegdot, ale i przejmujących chwil. Wybrane piosenki i teksty literackie stały się pretekstem do opowiedzenia historii skomplikowanych relacji i niejednego zawodu miłosnego. Piosenki z doskonałymi tekstami poetów polskiej piosenki – Jerzego Jurandota, Mariana Hemara, Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory – tworzą historię, która wywołuje uśmiech, łzy wzruszenia i nostalgię za prawdziwym uczuciem.
 
Dawid Mik – wyrazisty i charyzmatyczny wokalista i aktor, znakomity wykonawca zarówno komediowy, jak i liryczny. Laureat ponad 100 nagród na krajowych festiwalach i konkursach m.in. Olsztyńskie spotkania Zamkowe, dwukrotnie I nagrody na 66. i 67. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Turnieju Poezji Śpiewanej. Laureat Grand Prix na Festiwalu Recitali Kwidzyn 2023. Od listopada 2023 jest artystą Teatru Loch Camelot.

Filip Kot – piano
Artur Łukasik – kontrabas
Jan Łukasik – perkusja

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<