Festiwal Słodyczy Świata

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Uwaga wszyscy amatorzy słodkości! Nie przegapcie Festiwalu Słodyczy Świata w Krakowie, gdzie będziecie mogli rozkoszować się szeroką gamą smakołyków z całego świata.
Na miejscu będziecie mogli spróbować słodyczy takich jak włoskie cannoli, tureckie baklawy, portugalskie pastel de nata, francuskie makaroniki, gruzińskie churchele i wiele, wiele innych!
Nie zabraknie ciast, puszystych serników, mocno czekoladowych brownie, kremowych wegańskich lodów o zaskakujących smakach, takich jak czarna wanilia, matcha czy banan z jarmużem.
Wszystkie smakołyki są przygotowywane przez kucharzy, którzy specjalizują się w gotowaniu tradycyjnych potraw z różnych krajów.
Impreza skierowana jest zarówno do miłośników słodyczy, jak i do tych, którzy chcą posmakować czegoś nowego i niezwykłego. Festiwal Słodyczy Świata to doskonała okazja, by poznać różnorodność smaków i zapachów kulinarnych z różnych krajów i kontynentów.
Przyjdź i ciesz się dniem słodkości z rodziną i przyjaciółmi, doświadczając różnorodnych smaków świata!

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<