Kwiatowa Gala – kiermasz roślin doniczkowych

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 6 kwietnia 2024 - niedziela, 7 kwietnia 2024

Kwiatowa Gala – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników roślin i nie tylko – zawita do Krakowa! Pojawimy się 6 i 7 kwietnia z naszym bajecznym kiermaszem roślin doniczkowych w Hali Widowiskowo-Sportowej Suche Stawy przy ul. Ptaszyckiego 4a.

6 kwietnia (sobota) od godziny 11.00 do 15.00 będziecie mogli spotkać się z Basia_Plantslover. Zobaczycie, jak przesadzić monsterę czy filodendrona, dowiecie się, o co zadbać podczas przesadzania i jak dobrać podłoże. Poradzicie się, jak uratować swoją ukochaną roślinę i w jaki sposób o nią dbać. Zapytacie o dobór idealnej rośliny do swojego mieszkania.

Co dla was przygotowaliśmy na cały weekend?
- jeszcze większy wybór roślin prosto od ogrodników
- popularne i łatwe w pielęgnacji gatunki
- kolekcjonerskie perełki
- akcesoria do roślin
- nie zabraknie etykiet, na których znajdziecie informacje na temat pielęgnacji wybranej rośliny
- będzie też nasz zespół, który chętnie podzieli się z wami roślinnymi radami, gotowy do wsparcia w każdej kwiatowej kwestii

I najważniejsze, wszystkie rośliny będą dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj, rezerwuj czas i dołącz do naszego roślinnego święta!

Jeśli w waszej kolekcji brakuje jakiegoś konkretnego gatunku rośliny, dajcie nam znać! Chcemy dostosować ofertę do waszych preferencji.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<