Oprowadzanie dla rodzin z dziećmi po wystawie „Być jak Adam Karaś”

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 kwietnia 2024, 15:00

Rodzinne oprowadzanie po wystawie „Być jak Adam Karaś”. Będzie można doświadczyć, jak to jest być fotografem, scenografem, poetą, artystą i wynalazcą, bo wszystkie te role pełnił bohater wystawy. Poznacie zasady portretowania, zajrzycie do atelier i przyjrzycie się z bliska aparatom fotograficznym. Wyobrazicie sobie, jak to jest pozować do zdjęcia, gdy w tle gra muzyka, a fotograf zaprasza, by wcielić się w ulubioną postać z bajki. Zadawanie pytań, rozmowy i entuzjastyczne reagowanie na wystawę – mile widziane.

Prowadzenie:
Magdalena Pyzik – absolwentka kulturoznawstwa oraz studentka kierunku Sztuka Współczesna na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Edukatorka i przewodniczka MuFo. Fotografia jest dla niej ważnym medium kształtującym postrzeganie świata, jak i pamięć o przeszłości. W pracy edukatora ceni kontakt z drugim człowiekiem i możliwość dyskusji.

Ważne informacje:

  • Oprowadzanie dla rodzin z dziećmi do 10 lat
  • Miejsce: MuFo Rakowicka, ul. Rakowicka 22A
  • Czas trwania: 1 godz.
  • Liczba uczestników: 20 osób
  • Dofinansowano ze środków Rady Dzielnicy I Stare Miasto

Wydarzenie jest częścią programu edukacyjnego towarzyszącego wystawie „Być jak Adam Karaś”.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<