Wszystko, co widzę

W gminach Metropolii

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Malarstwo abstrakcyjne Elżbiety Prochowiak eksponowane jest w kawiarni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie. 
Jak piszą organizatorzy ekspozycji: „Zamiast skupiać się na problemach dnia codziennego warto na moment zapauzować i dać upust swoim emocjom. „Wszystko, co widzę” to recepta autorki na zatrzymanie czasu, zatrzymanie tego, co nieuchwytne…" WYstawę można podziwiać do 5 kwietnia 2024.
Elżbieta Prochownik (z domu Kowalówka) urodziła się w 1982 r. w Skawinie.
Z wykształcenia finansistka, zawodowo zajmuj się wyceną funduszy inwestycyjnych. Jej przygoda z malarstwem rozpoczęła się kilka lat temu. Malowanie daje jej tą możliwość, pozwalając by cały stres życia codziennego odszedł chociaż na chwilę na drugi plan. Inspirują ją podróże dalekie i bliskie, pejzaże, motywy roślinne i zwierzęce, urbanistyczne. Uwielbia pracę z kolorem. Stosuje malarstwo intuicyjne, którego istotą jest podążanie za impulsem, otwarcie się na odczucia i emocje. To, co łączy wszystkie jej prace, to chęć uchwycenia tego, co często jest nieuchwytne…
Informacje pochodzą ze strony organizatora.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<