Tango in the Shadows w Kinie Kijów

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 16 kwietnia 2024, 19:00

Tango in the Shadows w wykonaniu Marcosa Ayali i Paoli Comacho, mistrzów tanga prosto z Argentyny. Tango w cieniu przenosi nas prosto w świat muzyki Rio de la Plata. Widowisko jest pełne emocji jakie towarzyszą tangu, porusza nasze emocje, szokuje i wciąga w bezpośrednią walkę dwóch światów - światła i mroku.

Tango to nie tylko taniec, tango to uczucie że opowiadasz historię. Jest to namiętność, melancholia i porywczość. Tango to wewnętrzna konfrontacja z własnymi przeżyciami.

Marcos Ayala jak zauważają krytycy jest obecnie jednym z najwybitniejszych tancerzy tanga, został laureatem nagrody "World Champion Tango" oraz był okrzyknięty objawieniem tanga za rolę w musicalu Chantecler Tango. Od 2011 roku występuje z własnymi choreografiami na arenie międzynarodowej, wprowadzając swoje widowiska na najważniejsze sceny świata.

Koncert to również niepowtarzalna okazja do doświadczenia autentycznego tańca tanga. To wydarzenie jest nie tylko koncertem, ale również społecznym wydarzeniem, które integruje społeczność miłośników tanga. To doskonała okazja, aby spotkać nowych ludzi, podzielić się swoją pasją i przeżyć niezapomniane chwile.

Zapraszamy na koncert argentyńskiego tanga z Marcosem Ayalą w Polsce! Bądź częścią tego niezapomnianego wydarzenia i zanurz się w świat tańca pełnego pasji i emocji. Do zobaczenia na tanecznym spektaklu Tango in the Shadows!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<