Dworek z jajem: kiermasz wielkanocny

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 17 marca 2024, 11:00-16:00

Odkryj radość i magię kolorów podczas naszego niezwykłego kiermaszu wielkanocnego! Przed nami kolejna edycja wielkanocnych targów Dworek z jajem. Znajdziesz tu nie tylko oryginalne ozdoby i pyszne regionalne smakołyki, ale także mnóstwo śmiechu, kreatywności i wiosennej energii.

Jak co roku dwa tygodnie przed świętami przeniesiemy wszystkich odwiedzających nasz plener w świat pisanek, zajączków, baranków i uniwersalnego rękodzieła. Wykorzystaj ten czas, aby zanurzyć się w magicznym klimacie kramów, odkrywać oryginalne pomysły na prezenty i delektować się wspaniałą wiosenną atmosferą.

Kiermasz wielkanocny Dworek z jajem co roku przyciąga do Dworku osoby spragnione dobrych, tradycyjnych, produktów oraz przepięknych ręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. To zasługa wystawców, którzy rokrocznie gwarantują przybyłym doskonałą jakość, wyjątkowe rękodzieła, a także tradycyjne formy.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<