Bogdana Bedrun w Radiovej

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 20 kwietnia 2024, 18:00

Zapraszamy Was na muzyczne doświadczenie, które wprowadzi Was w wiosenny klimat! Zaśpiewa dla Was utalentowana Bogdana Bedrun!

Bogdana Bedrun to niezwykła wokalistka, której pasja i niesamowity głos potrafią umilić każdy wieczór. Jej muzyka to nie tylko dźwięki, ale także emocje, które przenoszą słuchaczy w inny wymiar. Z urokiem i wyjątkową energią wypełnia scenę, zaskakując publiczność swoim talentem i autentycznością. Bogdana to artystka, która potrafi dotknąć serc swoją sztuką i zostawić niezapomniane wrażenie na każdym, kto ma przyjemność jej wysłuchać.

Przygotujcie się na wieczór pełen świetnej muzyki, doskonałego jedzenia i fantastycznej atmosfery. Radiova Bistro & Café to nie tylko miejsce do delektowania się smacznymi potrawami, ale także scena dla lokalnych talentów muzycznych. Podczas koncertu będziecie mogli skosztować naszych wyjątkowych dań i napojów, które idealnie wprowadzą Was w rytm muzycznej uczty. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na spędzenie wieczoru w rytmie muzyki Bogdany Bedrun!

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<