Cyrk Safari w Krakowie

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Mieszkańców Krakowa i okolic Cyrku Safari zaprasza już 9 i 10 marca 2024 na  przedstawienia. W tym roku zaprezentowana zostania całkowicie nowa produkcja Cyrku Safari.

Spektakl sezonu 2024 z mottem "Bravissimo" to niezwykle barwna, wyjątkowa i piękna fuzja sztuki cyrkowej! Międzynarodowy skład artystów z Hiszpanii, Ukrainy, Francji, Kenii i Polski przedstawi i zachwyci klasyką sztuki cyrkowej w świeżym wydaniu!

Pod naszym namiotem zobaczycie akrobacje i gimnastykę napowietrzną na szarfach, trapezie oraz kole, ekwilibrystykę na niskiej linie poziomej, wirujące talerze, antypody z parasolami, pokaz baniek mydlanych, iluzję, pole dance, ewolucje na lopingu - kole śmierci.

Gośćmi specjalnymi naszego widowiska jest grupa folk-akrobatyczna prosto z Afryki, z gorącej Kenii ze swoimi energicznymi numerami, a o dobry humor zadba Klaun Fantik, pojawią się również postacie znane z bajek.

Zapraszamy do Krakowa na nasze spektakle:

Kraków-Płaszów: ulica Stróża Rybna 19 - Stadion Płaszowianka

  • 9.03.2024 (sobota) - godz. 15:00 i 17:30
  • 10.03.2024 (niedziela) - godz. 13:00 i 15:30

Namiot dobrze ogrzewany!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<