Za duży na bajki 2 - premiera książki i spotkanie autorskie z Agnieszką Dąbrowską

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 2 marca 2024, 11:00

Wszystkich fanów książki "Za duży na bajki" Cafe NOWA zaprasza w na premierę drugiej części przygód rezolutnego Waldka!

Jest nam ogromnie miło, bo w spotkaniu o książce "Za duży na bajki 2" weźmie udział jej autorka, Agnieszka Dąbrowska. Rozmowę poprowadzi Literacka Kavka -Georgina Gryboś.

O KSIĄŻCE:

U Waldka wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku: jego gamingowe trio TWO KINGS AND QUEEN wygrywa jedno spotkanie za drugim, a ciotka Mariolka ograniczyła swoje szaleństwa do niezbędnego minimum. Co najważniejsze, mama jest już zdrowa. Niestety, poznała nowego chłopaka, Piotra. Ten mistrz sucharów i krindżu od początku działa Waldkowi na nerwy. Jego obecność zmusza go też do stawiania sobie niewygodnych pytań: gdzie jest jego prawdziwy tata? Podczas wyjazdu w Tatry nadarzy się okazja, żeby go poznać. Z pomocą najbliższych przyjaciół, Staszka i Delfiny, Waldek rusza, by uzyskać od niego odpowiedzi na swoje liczne pytania.

"Za duży na bajki 2" to kontynuacja uwielbianej powieści Agnieszki Dąbrowskiej. Wywołuje łzy, tak śmiechu, jak i wzruszenia. Ta pełna sytuacyjnego i językowego humoru powieść porusza tematy najważniejsze: rodziny, przyjaźni i stopniowego stawania się dorosłym.

Współorganizatorem spotkania jest Wydawnictwo Agora dla Dzieci.

Księgarnia jest dostosowana do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami. Dodatkowych informacji nt. dostępności można uzyskać mailowo: cafe@nowaksiegarnia.pl

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<