Stillborn, Hellfuck, Ragehammer, Chaingun: Krew, ogień, śmierć w Zaścianku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 25 maja 2024, 18:00

Bezkompromisowe, ciężkie jak śmierć granie już 25 maja w krakowskim Zaścianku!

Stillborn - black metal / death metal
Polska grupa powstała w 1997 roku w Mielcu, wykonująca muzykę z pogranicza black i death metalu. Zespół ma ona koncie 6 albumów długogrających, z czego ostatni pt. „Cultura de la muerte” pochodzi z 2022 roku. Grupa koncertuje obecnie w trójosobowym składzie, w który wchodzą: Młody, Killer i Hunger.

Hellfuck - black metal / death metal
Powstał w 2021 roku, ale członkowie wchodzący w skład zespołu działają na scenie – przede wszystkim black i deathmetalowej – znacznie dłużej. Kapelę formują wyjadacze mający w CV m.in. Embrional, Squash Bowels, Stillborn czy Azarath.

Ragehammer - thrash metal / black metal
Krakowski zespół pod wodzą Tymoteusza Jędrzejczyka od 12 lat pracuje na opinię jednego z najbardziej bezkompromisowych i nienawistnych zespołów w Polsce. Ich muzyka to ciężki thrash podlany black metalem. Grupa ma na koncie dwa krążki długogrające oraz jedną demówkę.

Chaingün - black metal / death metal
Powstały w 2019 Chaingün przechodził różne turbulencje przez kolejne lata, ale w 2022 uformował się już stały skład i spójna wizja zespołu, oscylująca między dzikością germańskiego thrashu, surowizną pierwszej fali black metalu i bezbożnym rock'n'rollem spod znaku Venom i Midnight. Na koncie EP „Under Lucifer's Command".

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<