Dzień otwarty w Aptece Designu

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 2 marca 2024, 15:00-18:00

W marcu swoje drzwi otwiera przed nami Apteka Designu, w której szeroko rozumiane projektowanie spotyka się z nauką, nowymi technologiami i aktywizmem. To właśnie tutaj zacierają się wszelkie granice i możliwa jest nawet… wyprawa na Marsa! Dzień otwarty dbędzie się w sobotę 2 marca 2024.

Dzień otwarty Apteki Designu to przede wszystkim doskonała okazja, aby spotkać się i porozmawiać z rezydującymi w niej projektantami. Na własne oczy przekonamy się, jak w poszpitalnym budynku powstała przestrzeń do kreatywnej i twórczej pracy oraz będziemy mogli poćwiczyć własną wyobraźnię. Zainteresowani renowacją mebli? Dobrze się składa, bo konsultacji udzieli jedna z designerek mająca swoją pracownię w Aptece Designu. Spragnieni sztuki? Czekają na nas aż dwie wystawy: jedna przygotowana przez Muzeum Zabawek, a druga przez Fundację Photon.

Marcowy dzień otwarty wpisuje się również w miejskie obchody 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Dlaczego? Przyjdź 2 marca do Apteki Designu i przekonaj się, co łączy to wyjątkowe miejsce z innymi krajami Unii Europejskiej, a zwłaszcza Francją, Holandią czy Portugalią!

Program:

15.00–18.00 | Otwarte pracownie projektantów: Rudzińska design, Czarli Bajka, Solemika, Fundacja Photon, Muzeum Zabawek Kraków, Grupa Robocza, Studio Widok, Krokant

15.00–18.00 | „Orbis Tertius. Drawings of the Unseen Landscapes of Mars”, zwiedzanie wystawy; autor: Benjamin Vedrenne, kurator: Elwira Wojtunik-Láng (Fundacja Photon)

15.00–19.00 | Otwarta czytelnia

16.00 | „Ćwiczenia z wyobraźni”, zajęcia designerskie dla dzieci

16.00–18.00 | „Terapia dla mebla”, konsultacje Solemiki

Wstęp wolny

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<