Rock Camp Fundacji Autonomia

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 2 marca 2024, 19:00

Spółdzielnia Ogniwo zaprasza na koncert rockowy pełen energii i feminizmu!

W sierpniu 2023 Fundacja Autonomia organizowała Rock Camp – obóz muzyczny dla kobiet z Polski, Ukrainy oraz Białorusi. Uczestniczki obozu nigdy wcześniej nie grały na instrumentach muzycznych, ale w trakcie jednego tygodnia opanowały podstawy śpiewu, gry na gitarze, basie oraz perkusji, utworzyły zespoły, napisały własne piosenki i zagrały koncert finałowy.

Więcej informacji o Rock Campie na stronie Autonomii.

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy zespoły kontynuowały próby i szlifowały swoje umiejętności, żeby w przededniu Dnia Kobiet zagrać kolejny koncert.

Podczas koncertu wystąpią:

Laleja – zespół białoruskiej pieśni etnicznej
Rozpoczął swoją działalność w październiku 2022 pod kierownictwem Nastassi Chmiel przy Solidarnościowym Centrum Feministycznym Fundacji Autonomia. Bierze udział w wielu imprezach, w tym we wszystkich wydarzeniach białoruskich w Krakowie. Repertuar zespołu stanowią utwory białoruskie, które towarzyszyły różnym obrzędom.

ZRÓB TO Z DROPSAMI – feministyczny, zimny punk dropsiarski (Polska/Białoruś)

KOTKI – zimna fala (Polska/Białoruś)

Raзаm – feministyczny, pacyfistyczny pop-etno-rock (Polska/Białoruś/Ukraina)

Wstęp wolny ale zachęcamy do darowizn na działania fundacji.

Koncert jest organizowany w ramach projektu Solidarnościowe Centrum Feministyczne dzięki dofinansowaniu w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny – finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<