„Away” – premiera filmu i podróży dookoła świata

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 14 marca 2024, 18:00

„Kiedyś, kiedyś, kiedyś, przyszła mi do głowy myśl, że wezmę kamerę i ruszę solo w podróż dookoła świata. Że będę nagrywał wszystko dzień po dniu i że jeszcze nie wiem, co z tego powstanie, ale chcę, żeby tak było. Chyba można powiedzieć, że urodziło się wtedy jakieś marzenie, bo nie mogłem spać do rana. I parę lat później, faktycznie, wziąłem plecak i ruszyłem w moją pierwszą solo-podróż, która, faktycznie, była podróżą dookoła świata. I faktycznie nagrałem wszystko dzień po dniu.

Powstał z tego dwugodzinny film, który pokazuje od środka ten konkretny przypadek rzucenia się w nieznane. Z magicznymi chwilami, do których to doprowadziło, z poruszaniem się naprzód, ale bez planu, ze zmęczeniem, z samotnością, z przyjaciółmi - starymi i nowymi. Ciężko opisać, jak to jest oddać się czemuś bez reszty, ale liczę na to, że – przynajmniej trochę – ten film może to pokazać”.

Film w wersji angielskiej z polskimi napisami.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<