Miłosz Skwirut (Skveee) w TU i Ówdzie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 7 marca 2024, 20:00

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór muzyczny, podczas którego krakowski artysta Miłosz Skwirut (SKVEEE) zaprezentuje swój debiutancki album "UNSPOKEN". To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w klubie Tu i Ówdzie, zlokalizowanym przy ulicy Wiślnej 5, zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego w Krakowie.

Muzyka SKVEEE jest w całości instrumentalna i ma niepowtarzalny charakter, który można określić jako "cinematic ambient". Pomimo braku słów, utwory niosą za sobą głęboki przekaz emocjonalny, który zaprasza do odkrywania nowych wymiarów dźwięku.

Miłosz Skwirut, to doświadczony muzyk, który swoją karierę muzyczną rozpoczął już wiele lat temu. "UNSPOKEN" to jednak zupełnie nowe spojrzenie na jego twórczość. Album porusza tematykę trudności komunikacyjnych, ukazując znaczenie emocji w przekazywaniu istotnych informacji.

Dołącz do nas na tym niezwykłym koncercie, który pozwoli Ci doświadczyć emocji zaklętych w dźwiękach. Bądź pierwszymi, którzy usłyszą wyjątkowe kompozycje SKVEEE na żywo. Przyjdź i pozwól się porwać magicznej atmosferze "UNSPOKEN".

Do zobaczenia na koncercie!

Skład:

  • Miłosz Skwirut - kontrabas
  • Grzegorz Kosowski - gitara
  • Oskar Cenkier - inst. klawiszowe
  • Wojciech Świtalski - perkusja

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<