Francois w Chimerze

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 25 lutego 2024, 19:00

Jak co miesiąc, zapraszamy na koncert piosenki francuskiej w piwnicy Chimera, w duecie z akordeonistą-pianistą Mateuszem Gurgulem. Tym razem między Walentynkami a Dniem Kobiet obowiązuje piękny repertuar miłosny!

Francois
Piosenkarz francuskiego pochodzenia, który od 13 lat mieszka w Polsce. Jego koncerty to wyjątkowy most między Sekwaną a Wisłą, między poezją liryczną a kabaretowym klimatem, między kulturą francuską a polską.

Półfinalista i zdobywca „złotego przycisku” w programie „Mam Talent” oraz laureat XV Festiwalu im. Jonasza Kofty „Moja Wolność”.

Dziś Francois przedstawia publiczności polskie i francuskie przeboje artystów XX wieku, wśród nich: Zbigniew Wodecki, Skaldowie, Czesław Niemen, Ewa Demarczyk, Wojciech Młynarski, Charles Aznavour, Edith Piaf, Jacques Brel.

--

Po raz kolejny postanowiliśmy ogłosić wieczór na zasadzie „Wrzuć, ile chcesz”. Oznacza to, że każdy jest serdecznie zaproszony bezpłatnie, nawet ten, kto nie zarezerwował biletu! Po prostu liczymy na Ciebie, abyś sam/a ocenił/a, jak nasz koncert Tobie się podoba. Nie oczekujemy określonej kwoty przy wejściu. Za to będzie tylko koszyk, gdzie każdy może wrzucić, ile chce, w trakcie koncertu lub po.

(ORIENTACYJNIE: gdy biletujemy ten koncert, miejsce na siedząco kosztuje 50-60 zł/os. Traktujmy tę kwotę jako zasugerowaną przez nas. Nie zmienia faktu, że tym razem TO TY DECYDUJESZ, ile chcesz nam zostawić.)

Jeśli chcesz mieć zapewnione swoje miejsce na siedząco w sali, możesz kupić z góry swój bilet za 50 zł (bezzwrotny). O ile pozostaną wolne miejsca w sali, innych gości wpuścimy "na spontanie"! Koncert rozpoczynamy o 19.00. Bądź najpóźniej 15 min wcześniej, abyśmy mogli rozpocząć na czas. Bar jest czynny podczas całego wieczoru, zachęcamy do korzystania z niego również podczas krótkiego antraktu.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<