Drugie i ostatnie urodziny Poczty

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Jak wiecie, gmach Poczty Głównej docelowo będzie użytkowany w inny sposób, więc i my mamy termin przydatności, po prostu jeszcze go nie znamy. Niemniej jest wielce prawdopodobne, że nasze drugie urodziny będą już serio tymi ostatnimi… Dlatego koniecznie wpadajcie na naszą dwudniową celebrację!

Kiedy inaugurowaliśmy działalność Klubu Spotkań Poczta Główna 11 marca 2022, zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas ciekawy rok, ale to co się wydarzyło od notwarcia przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Pocztowy klub Expresik, zamienił się w prawdziwe krakowskie miejsce spotkań! A co nas samych zaskoczyło, działamy już DWA lata! Wszystkie wydarzenia, które się tutaj odbyły, dzięki swojej różnorodności, specyfice i intensywność były wyjątkowe i na zawsze zapisały się w historii budynku przy ulicy Westerplatte 20.

Co dla nas najważniejsze, historie tego miejsca, wspólnie z nami tworzycie Wy! Dajecie nam siłę aby dalej pracować i rozwijać to miejsce. Dlatego z olbrzymią przyjemnością chcielibyśmy Was zaprosić na II i chyba już serio ostatnie urodziny Klubu Spotkań Poczta Główna. Świętowanie w oba dni zaczynamy o 21!

Muzycznie na Głównej Scenie będziemy się obracać w klimacie nieśmiertelnych przebojów lat 70., 80., 90. i 00.

ON Stage: Techno Rączka Talents

Źródło: materiały organizatora
Grafika: Filip Rozmarynowicz (ig @rozmokosmo)

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<