Solidarni z Ukrainą 2024

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 24 lutego 2024, 20:00

W drugą rocznicę napaści Rosji na naszych sąsiadów wystąpią między innymi Paweł Domagała i Julia Kamińska,Tatiana Malkova, Werusha i Jorgos Skolias.
„W trakcie wieczoru Fundacja Stand with Ukraine będzie prowadzić zbiórkę dla dzieci z rodzin przyfrontowych” – informują organizatorzy. „Mieszkańcy i mieszkanki Ukrainy cierpią w wyniku rosyjskiej inwazji. Fundacja Stand with Ukraine od 10 lat wspiera ofiary wojny rozpoczętej przez zbrodniarza Putina. https://www.standwukraine.org. Wiemy, że właśnie teraz ich wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie są kluczowe. W drugą rocznicę pełnoskalowej inwazji organizujemy szeroko zakrojoną kampanię pomocy dla osób najbardziej dotkniętych wojną – pieniądze zebrane w ramach zbiórki podczas koncertu 24 lutego przekażemy na pomoc dzieciom i sierotom z rejonów przyfrontowych mieszkających w ośrodku “Miasto Dobra” w Czerniowcach” -dodają.

Link do aktualnej zbiórki:
https://pomagam.pl/wsparcieua.

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Fundacja Stand with Ukraine
  • 30 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<