Spotkajmy się z kobietami w Tauron Arenie Kraków

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 10 marca 2024, 09:00

Inspirują, uczą, dzielą się doświadczeniami, pełnią niezliczoną liczbę ról zarówno w życiu publicznym, jak i prywatnym – KOBIETY. To im dedykowane będzie wydarzenie „Spotkajmy się z kobietami”, które 10 marca 2024 r. odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Do udziału w wydarzeniu zapraszają: Arena Kraków S.A., Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa.

Pierwszy taki bieg!
Krakowski Bieg Kobiet to wydarzenie, które odbędzie się po raz pierwszy przy TAURON Arenie Kraków. W środę (14 lutego), na stronie www.zis.krakow.pl, rozpoczęły się zapisy do biegu i jeszcze tego samego dnia wszystkie miejsca zostały zarezerwowane!

W biegu na dystansie dwóch kilometrów weźmie udział 500 kobiet. Bieg rozpocznie się 10 marca (niedziela) o godz. 12:00. Start i meta będą usytuowane przed TAURON Areną Kraków (od strony Parku Lotników Polskich).

To nie koniec sportowych emocji tego dnia. Przed biegiem będzie można wziąć udział w treningu z cyklu „Kobiety w Biegu” oraz treningu nordic walking.

Jej Kraków – miasto w rękach kobiet
„Jej Kraków" to projekt, który skupia mieszkanki Krakowa, które chcą aktywnie uczestniczyć w życiu miasta i mieć realny wpływ na jego przyszłość. To także platforma, która wzmacnia ich głos i zapewnia przestrzeń do budowania silnej społeczności. 10 marca (niedziela) w TAURON Arenie Kraków odbędzie się kolejne z wydarzeń organizowanych w ramach tego projektu.

Spotkanie będzie idealną okazją do wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą i inspiracjami, a przede wszystkim zaproszeniem do udziału w tworzeniu miasta przyjaznego kobietom i dla kobiet. Zapraszamy przedstawicielki organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji i biznesu, a także wszystkie pozostałe mieszkanki Krakowa. Rejestracja na wydarzenie będzie możliwa od 26 lutego (poniedziałek), na stronie https://jej.krakow.pl/ Obowiązuje limit miejsc.

Kraków w formie
Kampania „Kraków w formie” na stałe wpisała się w kalendarz sportowo-rekreacyjnych aktywności mieszkańców Krakowa. W jej ramach 10 marca (niedziela) w TAURON Arenie Kraków odbędą się zajęcia sportowe dla kobiet oraz dzieci. Przygotowana zostanie także strefa wystawiennicza z poradami i warsztatami dla osób w każdym wieku.

W programie znajdzie się Trening Strong Nation z jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek fitness z Krakowa – Dominiką Waksmundzką. Będzie to świetna okazja na poznanie najnowszych trendów w świecie fitness. Na trening obowiązują zapisy na stronie: Trening na Dzień Kobiet, 10.03.24 r. | TAURON Arena Kraków - Forma na lata.

Zapraszamy także na zajęcia jogi, które poprowadzi Monika Wypych ze studia YogaWay oraz na warsztaty taneczne latino i zumby z trenerem ze szkoły tańca Obsession w Krakowie.

Najmłodsi będą mogli sprawdzić swoją formę i możliwości w różnego rodzaju aktywnościach sportowych pod fachowym okiem trenerów KS Borek oraz trenerów z grupy Smyki z Gimnastyki, którzy zadbają o poprawną postawę i ewentualną korektę jej wad.

W specjalnej strefie wystawienniczej na stoisku Klubu Forma na Lata panie będą mogły poradzić się dietetyczki w kwestiach odpowiedniego żywienia, a także zbadać skład swojego ciała.

Z kolei fizjoterapeuci, trenerzy i fizjoterapeuci uroginekologiczni z FizjoHuta odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania dotyczące ćwiczeń, unikania kontuzji czy przygotowania się do porodu i powrotu do formy po urodzeniu dziecka. W ramach prowadzonej przez FizjoHutę szkoły rodzenia, będzie można także porozmawiać o porodzie. Po zajęciach jogi Monika Wypych zaprosi zainteresowane osoby do poganki na temat ajurwedy i medycyny wschodu.

***

„Spotkajmy się z Kobietami!” to wydarzenie organizowane w ramach obchodów 10-lecia TAURON Areny Kraków i jubileuszowego cyklu „Spotkajmy się w TAURON Arenie Kraków”.

Śledźcie stronę www.tauronarenakrakow.pl, na której wkrótce opublikujemy szczegółowy program wydarzenia.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<