Studencki slam poetycki

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 27 lutego 2024, 19:30

Aby osłodzić rozpoczęcie kolejnego semestru All In UJ oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają we wtorek, 27 lutego na kolejny studencki slam poetycki!

Jak to działa?

Każda osoba uczestnicząca ma trzy minuty na porwanie publiczności swoją twórczością – jedynym ograniczeniem jest zakaz używania wszelkich rekwizytów. Widownia wybierze najlepszą czwórkę spośród wszystkich występujących, a ta zmierzy się w półfinałach. Na koniec czeka nas prawdziwa poetycka bitwa o zwycięstwo, chwałę oraz, co nie mniej ważne, Wielką Nagrodę, zafundowaną przez publiczność poprzez wrzucenie pieniędzy do stojącego przy wejściu Zwycięskiego Słoju. Wstęp oczywiście wolny!

Zachęcamy wszystkich chętnych do podzielenia się swoją twórczością i spróbowania swoich sił – zapisy przyjmujemy poprzez formularz.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń prześlemy mailowo po osiągnięciu limitu zgłoszeń. Wszystkich zakwalifikowanych prosimy o podejście do nas w dniu wydarzenia w celu potwierdzenia obecności oraz wylosowania swojej kolejności. Formularz pozostaje otwarty do 25 lutego, ale nie zwlekajcie zbyt długo, aby nie zabrakło dla Was miejsca! O możliwości udziału w slamie decyduje kolejność wypełnienia formularza.

Wszystkich pasjonatów zmagań poetyckich, którzy nie czują się wystarczająco pewnie, aby deklamować swoją twórczość, zapraszamy serdecznie do zajęcia miejsc na widowni!

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<